Kontakti

Uzņēmuma centrālā ofisa adrese

Jelgavas iela 20, Tukums, LV-3101, Latvija

Tālrunis: +371 63120900

E-pasts: info@deltalv.lv

Autoparka adrese

Kuldīgas iela 69c, Saldus, LV-3801, Latvija

Rekvizīti

Delta LV A/S

Jelgavas iela 20, Tukums, LV-3101

Reģ. Nr. 40003406085

SEB Banka,

SWIFT: UNLALV2X

IBAN: LV80UNLA0032004467358

Sazinies ar mums

Aigars Freibergs

Valdes loceklis

aigars@deltalv.lv

Krista Freiberga

Biroja vadītāja

krista@deltalv.lv +371 26124468

Jānis Grišāns

Pārvaldnieks, iepirkumu daļas vadītājs

janis@deltalv.lv +371 25667377

Anete Paula Freiberga

Iepirkumu speciāliste

anete.freiberga@deltalv.lv +371 26311800

Kristīne Ektermane

Nodaļas vadītāja- Loģistikas risinājumi, Silo cisternu pārvadājumi

kristine@deltalv.lv +371 29264693

Ilze Kronberga

Nodaļas vadītāja- Loģistikas risinājumi, Šķeldas vedēju, Starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi

ilze@deltalv.lv +371 25660088

Artis Lasmanis

Nodaļas vadītājs- Loģistikas risinājumi, Pašizgāzēju pārvadājumi

artis@deltalv.lv +371 20205828

Jeļena Nediļko

Galvenā grāmatvede

jelena@deltalv.lv +371 29283511

Kaspars Ozols

Servisa pieņēmejs- klientu konsultants

kaspars@deltalv.lv +371 25664499

Juris Cinis

Servisa vadītājs

Auto diagnostika un remonts

juris@deltalv.lv +37129471711

Jānis Vārpa

Darba aizsardzības inženieris

janis.varpa@deltalv.lv +371 29263316

Rūta Kolibere

Loģistikas datu uzskaites speciāliste

ruta@deltalv.lv +37129330757

Rūdolfs Liģeris

Satiksmes drošības instruktors

rudolfs@deltalv.lv +37126547794

Sazinies ar mums