Kontakti

Central office address

Phone:

E-mail:

Autopark address

Kuldīgas iela 69c, Saldus, LV-3801, Latvija

Properties

Delta LV A/S

Jelgavas iela 20, Tukums, LV-3101

Reģ. Nr. 40003406085

SEB Banka,

SWIFT: UNLALV2X

IBAN: LV80UNLA0032004467358

Contact us

Aigars Freibergs

Valdes loceklis

aigars@deltalv.lv

Krista Freiberga

Biroja vadītāja

krista@deltalv.lv +371 26124468

Jānis Grišāns

Pārvaldnieks, iepirkumu daļas vadītājs

janis@deltalv.lv +371 25667377

Anete Paula Freiberga

Iepirkumu speciāliste

anete.freiberga@deltalv.lv +371 26311800

Kristīne Ektermane

Loģistikas speciāliste – Silo cisternu, tentu pārvadājumi

kristine@deltalv.lv +371 29264693

Ilze Kronberga

Loģistikas datu uzskaites speciāliste

ilze@deltalv.lv +371 29330757

Artis Lasmanis

Loģistikas speciālists – pašizgāzēju pārvadājumi

artis@deltalv.lv +371 20205828

Jeļena Nediļko

Galvenā grāmatvede

jelena@deltalv.lv +371 29283511

Kaspars Ozols

Servisa pieņēmejs- klientu konsultants

kaspars@deltalv.lv +371 25664499

Jānis Vārpa

Darba aizsardzības inženieris

janis.varpa@deltalv.lv +371 29263316

Contact us