Kontakti

Uzņēmuma centrālā ofisa adrese

Jelgavas iela 20, Tukums, LV-3101, Latvija

Tālrunis: +371 63120900

E-pasts: info@deltalv.lv

Autoparka adrese

Kuldīgas iela 69c, Saldus, LV-3801, Latvija

Rekvizīti

Delta LV A/S

Jelgavas iela 20, Tukums, LV-3101

Reģ. Nr. 40003406085

SEB Banka,

SWIFT: UNLALV2X

IBAN: LV80UNLA0032004467358

Sazinies ar mums

Aigars Freibergs

Valdes loceklis

aigars@deltalv.lv

Krista Freiberga

Biroja vadītāja

krista@deltalv.lv +371 26124468

Jānis Grišāns

Pārvaldnieks, iepirkumu daļas vadītājs

janis@deltalv.lv +371 25667377

Anete Ralle

Iepirkumu speciāliste

anete@deltalv.lv +371 26311800

Kristīne Ektermane

Loģistikas speciāliste – Silo cisternu, tentu pārvadājumi

kristine@deltalv.lv +371 29264693

Ilze Kronberga

Loģistikas datu uzskaites speciāliste

ilze@deltalv.lv +371 29330757

Artis Lasmanis

Loģistikas speciālists – pašizgāzēju pārvadājumi

artis@deltalv.lv +371 20205828

Jeļena Nediļko

Galvenā grāmatvede

jelena@deltalv.lv +371 29283511

Lauris Vāvers

Servisa vadītājs

lauris@deltalv.lv +371 25664499

Jānis Vārpa

Darba aizsardzības inženieris

janis.varpa@deltalv.lv +371 29263316

Sazinies ar mums