Privātuma politika

Interneta vietnes pilnvērtīgas darbības nodrošināšanai tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Šādas sīkdatnes izmanto arī lielākā daļa citu tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas glabājas uz Jūsu datora, mobilā tālruņa, planšetes vai citas ierīces, no kuras Jūs apmeklējat interneta vietni, cietā diska un bez kurām mēs nevaram nodrošināt Jums tādus apstākļus, kādi nepieciešami, lai Jūs interneta vietnē izmantotu visas funkcionālās un piedāvātās iespējas. Ikreiz, kad Jūs apmeklēsiet interneta vietni, tās uzturēšanas serverī tiks reģistrēta Jūsu ierīces IP adrese, informācija par interneta pārlūka programmu, operētājsistēmu, valsti, valodu un Interneta vietnes apmeklējuma laikiem.

Kā sīkdatnes tiek izmantotas?

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos:

  • jūsu ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta lielumu;
  • vai esat jau atbildējis uz aptaujas jautājumu par to, vai vietnes saturs jums noderēja (lai tad šo jautājumu vairs jums nerādītu);
  • vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Sīkdatnēs tiek uzglabāta tikai tā informācija, kuru nav iespējams atsevišķi identificēt. Šīs sīkdatnes identificē tikai Jūsu ierīci, taču neizpauž Jūsu identitāti.

Apmeklējot interneta vietni, Jums tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot interneta vietni vai nospiežot pogu „Piekrītu”, Jūs apliecināt savu piekrišanu sīkdatņu izvietošanai, kā arī apstipriniet, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem. Sīkdatnes Jūsu datorā tiks saglabātas tikmēr, kamēr beigsies to uzglabāšanas termiņš vai kamēr Jūs tās izdzēsīsiet.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.

Tomēr jāņem vērā, ka gadījumā, ja atteiksieties no to sīkdatņu lietošanas, kuras nepieciešamas interneta vietnes funkcionālai izmantošanai, interneta vietnes pilnvērtīga lietošana var nebūt iespējama.

Ja nevēlaties, lai tiktu lietotas sīkdatnes, šo funkciju Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai izslēgt savā tīkla pārlūkprogrammā. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, Jums tas būs jāveic saviem spēkiem Jūsu pārlūkprogrammas ietvaros.

Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Kā tiek nodrošināta datu drošība?

Kaut arī tiek īstenoti drošības pasākumus, lai aizsargātu personas datu drošību un konfidencialitāti, mēs negarantējam, ka internetā pārraidīto informāciju neskars aizkavēšanās, traucējumi, trešo personu prettiesiska pārtveršana vai kļūdas.

Kontaktu forma:

Aizpildot pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es apliecinu, ka es piekrītu, ka mani personas dati (VĀRDS, E-PASTS) tiks apstrādāti mājas lapā.

Karjeras forma:

Aizpildot pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es apliecinu, ka es piekrītu, ka mani personas dati (VĀRDS, UZVĀRDS, E-PASTS, TĀLRUNIS, AUTO VADĪTĀJA APLIECĪBAS KATEGORIJA, FAKTISKĀ DZĪVES VIETA, PĒDĒJĀ DARBA VIETA) tiks apstrādāti mājas lapā.

Kontakti:

Jautājumos, kas skar personas datu apstrādi, lūdzam vērsties: info@deltalv.lv